Zasady

Zanim skorzystasz z tej strony upewnij się, że rozumiesz i akceptujesz kilka prostych zasad.

Niczego od ciebie nie chcemy

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i dobrowolne. Zebrane szczegóły obliczeń i wyniki są przez nas przechowywane i masz do nich dostęp tak długo, jak długo posiadasz bezpośredni link (dostaniesz go też na maila, o ile zechcesz go podać). Może się zdarzyć, że na podstawie zebranych danych opublikujemy jakieś zbiorcze zestawienia parametrów budynków / instalacji grzewczych, jednak w żadnym wypadku nie będzie ujawniony adres e-mail czy lokalizacja wskazana na mapie.

Ty od nas niczego nie chcesz

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane tutaj narzędzie było pomocne w podejmowaniu decyzji o ew. inwestycjach w domową instalację grzewczą. Temat jest jednak trudny i w żaden sposób nie możemy zagwarantować, że wyniki, które tu otrzymasz są miarodajne i warto się na nich opierać. Dlatego to ty podejmujesz ostateczne decyzje i ty za nie odpowiadasz. Za dobre bądź złe skutki sugerowania się otrzymanymi tutaj wskazówkami nie ponosimy odpowiedzialności.

Strona używa ciasteczek bla bla bla pff

Nikt normalny nie wie, co to za ciasteczka, więc wyjaśniamy: to malutki pliczek z tajemnym ciągiem znaków, który nasza strona zostawia u ciebie na komputerze i dzięki temu gdy do nas wracasz, wiemy że ty to znowu ty. Po co nam to wiedzieć?

  • abyś miał dostęp do poprzednich wyników - dopóki nie wyczyścisz pamięci przeglądarki, wchodząc w Moje wyniki dostaniesz listę obliczeń wykonywanych poprzednio z tego komputera.
  • dla celów statystycznych - w ten sposób narzędzie analizujące ruch na stronie wie ilu ludzi rzeczywiście ją odwiedziło